csík csík
nyíl

Egy (nagyon) sima és egy fordított

2011/06/01, 06:41

Az utolsó két meccs felemásra sikeredett az idényben. A Reneszánsz ellen nagyon sima vereséget szenvedtünk, hisz nem volt cserénk, Zsoltinak hála legalább kapusunk lett az utolsó pillanatban. Ahogy az várható volt elfogyott a szufla, és beleszaladtunk a késbe, pedig nem indult rosszul. Kár, mert véleményem szerint lett volna esély ellenük, nem is kevés

A stohl buci (alias Cselezi) ellen aztán újra összeállt a csapat, az előző hét fordítottját produkáltuk, 3 csere, jó játék, könnyed győzelem... ...igaz ekkor már mindkét csapat tudta, kiesett...

Most persze lehet sok mindent sajnálni, átgondolni, sokat már nem segít, pedig ez az idény (kivételesen) jónak ígérkezett, annak ellenére, hogy megint gyakorlatilag új csapatot kellett fölállítani.
Idényértékelést majd egy későbbi cikkbe.

A bajnokság sok meglepetéssel szolgált, a bajnokcsapat viszont nem meglepetés, hanem a Torpedó Vodka! Gratulálunk nekik, megérdemelték!

Kiábrándítók - Reneszánsz Zrt 3:14 (Gól.: Bálint 1, Peti 1, Zozó 1)

Kezdőcsapat: Zsolti - Dávid, Bálint, Zozó - Peti. Csere: nuku.
Vezettünk egy szép összejték után (Bálint adta ki Petihez, aki egy állítás után kapura lőtt, Zozó átlépte, gól), aztán hamar kaptuk a választ, majd a fordítást is egy szerencsétlen ide-oda pattogó "helyzet" után, aztán Bálint passza után Zozó még egyenlített, de a félidő végére sikerült még újabb két gólt szereznie a Zrt -nek (az egyik egy bődületesen nagy szabadrúgás gól volt). A második félidőre teljesen elfáradtunk, nem is jöttek be a lövések, kinyíltunk, így a félidő közepétől szinte mindent Reneszánsz támadás után középkezdés jöhetett... A végére azért Bálintnak csak sikerült még egy gólt szerezni.

Cselezi - Kiábrándítók : 4:9 (Gól: Szabi 4, Peti 2, Bálint 1, Dávid 1, Zozó 1

Kezdőcsapat: Zsolti - Dávid, Zozó, Szabi - Bálint. Csere: Márk, Balázs, Tampi, Peti.

Jó meccs volt, nem sok teret engedtünk az ellenfélnek, gyakorlatilag az első perctől kezdve mi irányítottuk a játékot, és szép lassan elkezdtünk gólokat szerezni: Szabi egy szöglet után, majd Peti egyet Bálint zseniális passza után, majd egyet lecsorgóból. Az első félidőben nem is nagyon volt kapura lövése az stohl bucinak, igaz, egyszer Zozónak a gólvonalról kellett mentenie.
A második félidőben továbbra is megvolt a Kiábrándítók fölény (külön öröm, Dávid szöglet utáni gólja, ami egy tudatos, bár rögtönzött kombináció után született), 0:6 után a hazai csapat is betalált, és végül tudta kozmetikázni az eredményt. Mindenki nagyot játszott, de Bálint és Szabi külön kiemelendő (különösen az a "góljuk" volt emlékezetes, mikor Bálint egész pályáról ívelt a kiugró Szabi elé, aki a levegőben gyönyörűen levette, majd a kapus mellett elhúzva lőtt az üres kapuba).